Sevgili Dostlar, hoş geldiniz Asi sayfalara…

 
Asi Dizisi’yle ve Asi-Demir ile ilgili paylaşımlarımız kaybolup gitti defalarca. Ne yazık ki, onca gayretlere rağmen Asi Resmi bile kurtulamadı kapanmaktan. Bir dost her mesajının altına yazıyor, “Ne zaman Asi dense Demir aklıma gelecek, ne zaman Tuba duysam Murat nasılmış diye soracağım!”… Bir başka dost her seferinde soruyor… “Asi neydi? Bir dizi miydi sadece?” diye. Öyle miydi? Bilmiyoruz! Dizinin bitişinin üzerinden seneler geçmesine rağmen hala buradaysak, farklı bir şeyler bulduğumuz içindir. Montaigne boşuna söylememiş, “Olgun bir okuyucu çok kez başkasının yazdıklarında yazarın düşünmediği güzellikler bulur, okuduklarına daha zengin anlamlar ve renkler kazandırır” diye. Arda bakmayı bilenler içindi bu dizi… yazılandan, oynanandan öte bir şeyler bulduk biz bu dizide.

 
www.asi-demir.com ‘da arzu edilen noktaya hiç gelinebilecek mi bilmiyoruz. Çünkü beklentimiz yüksek bunun yanı sıra ise Asi-Demir durmayan, yaşayan bir şey. Yetişebilecek miyiz ona… hiç olabilecek mi bu… sadece deniyoruz. Amacımız “Asi” dendiğinde akla gelen her detaya ulaşılabilecek bir platform yaratmak ve önemlisi de bunun kalıcı olmasını sağlamak. Onunla birlikte efsane olmuş takipçilerini, yazanlarını, çizenlerini, görselleriyle Asi-Demir’i doyumsuz kılanlarını, onları şarkılara şiirlere taşıyanlarını… Asi-Demir adına yaşananları burada toplamak. Asi-Demir çalışmalarını sergilememize izin veren bütün dostlara yürekten teşekkür ediyoruz. Onlarsız bu sayfalar asla tam olamazdı…

 
www.asi-demir.com, hazırlıkları tamamlandıkça Bölümlere Dair başlığı altında bir sayfa yayınlıyor.
Bu başlıklarda ilgili bölüme ait bütün detaylara topluca erişebilirsiniz:

Bölüm Yayın Tarihi
Bölüm Fragmanları
Bölüm Özeti
Bölüm Kapsamlı Fragmanı, (usayken)
Bölüm İzle (Kanal D)
Bölüm Reytingleri
Bölüm Yorumları ve Görsel çalışmaları
Bölüm Yorumları (e.min)
Bölüm Replikli Görselleri (funda)
Bölüm İmza ve Avatarları
Bölüm Set ve Kamera Arkası
 
 
www.asi-demir.com bünyesindeki Asi Güncel bloğu ise gerek Sohbet Köşesi’ndeki güncel paylaşımların gerekse Asi Dizisi ve Oyuncularıyla ilgili haberlerin duyurulmasında aktif olarak kullanılıyor.
 
 
www.asi-demir.com ‘da rumuz ve bölüm sayfalarının yanısıra,
Replikler
Asi-Demir Kostümleri
Asi Dizisi Künyesi
Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım profilleri
Asi Dizisi müzikleri
vb. başlıklar da teker teker yayına girecek. Hali hazırda açılmış olanlarsa zamanla ve yeni bilgilerle geliştirilecek ve güncellenecek.
 
Ziyaretçiler eklenen sayfaları ve/veya ilaveleri menü barındaki Son Eklenen Sayfalar’dan takip edebilecek.
 
Elimizden geldiğince dikkatli olmaya ve hata yapmamaya özen gösteriyoruz ama yine de bütün iyi niyetimize rağmen yanlışlarımız olabilir. Lütfen fark ettiklerinizi bize bildirin, atladıklarımız kalmışsa uyarın, önerilerinizi iletin, elinizde paylaşabileceğiniz Asi-Demir detay varsa sayfalarda yer alması için paylaşın… Geliştirici, iyileştirici her uyarıya açığız.
 
www.asi-demir.com olarak Asi linklerine göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz…
 
Asi Dizisi Facebook sayfası
 
Oyuncular Sitesi 
 
Okuyucu olarak her sayfaya ulaşabilirsiniz. Aktif katılım için üye olmak gerekiyor. 
 
 
 
Dizifilm…
Asi forum arşiv sayfalarına kalkmış olmasına rağmen aktifliğini koruyor, sayfaları okuyabilirsiniz ama paylaşımda bulunmak için üye olmak gerekiyor.
 
 
Herkese keyifli paylaşımlar diliyoruz…
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arama Motoru - turkish-media.com
Arama Motoru - arasam.net